Podlahové krytiny

Nabízíme širokou škálu podlahových krytin (PVC, vinylu, linolea, koberců), plovoucích podlah (laminátových, vinylových, korkových, dřevěných) a masivních dřevěných podlah světoznámých značek. Každá krytina má svá specifika a se správným výběrem vám rádi pomůžeme.

Stále populárnějšími krytinami jsou vinylové podlahy, které splňují nejnáročnější požadavky zákazníků na jednoduchou údržbu, atraktivní design a vysokou odolnost. Právě pro svou odolnost jsou vinylové podlahy volbou číslo jedna především pro zákazníky s domácími mazlíčky. Vinylové podlahy jsou nenáročné na údržbu a velmi odolné vůči mechanickému poškození. Výborně se hodí i do vlhčích prostor. Vinylové podlahy se dodávají ve 3 základních variantách v rolích, v dílcích, se zámkem (plovoucí).

Laminátové podlahy jsou velmi oblíbené mezi zákazníky hlavně díky neustále novým inovativním prvkům jenž přidávají na atraktivitě a bohatému výběru dekorů. Velkou výhodou je jejich vysoká odolnost proti poškození a velmi snadná údržba, ale také finanční dostupnost.

Korek je znám výbornými izolačními a tlumícími schopnostmi. Je teplý a měkký, voděodolný a antialergenní. Díky své pružnosti, jsou korkové podlahy mimořádně vhodné při problémech s páteří, kyčlemi nebo koleny. Korkové podlahy nabízí široký výběr barev a vzorů a díky kvalitním lakům jsou taktéž velmi odolné.

Dřevěné podlahy podobně jako korkové podlahy jsou vynikající volbou pro zdravý domov plný harmonie a klidné atmosféry. Dřevěné podlahy vytváří v interiéru emoce a dodávají mu luxusní nádech. Dřevěná podlaha je nejpřirozenější a často také nejvhodnější podlahová krytina, která poskytne trvalou hodnotu na dlouhou dobu.

Plovoucí podlahy a jejich výhody

Plovoucí podlahy mají oproti lepené podlaze obrovské výhody. Pokud je totiž původní podklad rovný, suchý a tuhý, lze plovoucí podlahu položit na stávající podlahu, aniž by bylo nutné sekání, bourání a stěrkování.

Ukázky a vizualizace podlah