Naši dodavatelé

Společnost Evans je významným regionálním partnerem a distributorem ověřených mezinárodních značek. Mezi nejvýznamější patří Moland, TILO, Wicander, Parador, Berry floor, Egger, Par-ky, Befag, Tarkett, Gerflor, Forbo a další prověření partneři. 

Zakázky provádíme malého i velkého rozsahu v rámci celého prodejního sortimentu. Navštivte naše podlahové studio a naši odborně vyškolení pracovníci vám poradí s výběrem té správné podlahy a rádi vám vyhotoví cenovou nabídku.

Tilo

Podlahy Tilo jsou zárukou špičkové kvality od rakouské rodinné společnosti Tilo GmbH. Více než 65 let vyrábí kvalitní a přírodou inspirované podlahy a s pomocí jedinečné metody tilo dokáže splnit individuální životní sny a vytvořit jedinečné prostory. Svoji produkci dnes vyváží do celého světa. Tilo vyrábí přírodní podlahy ze dřeva i moderní, odolné podlahy z vinylu včetně bohatého příslušenství. V nabídce výrobce najdete také schodišťové systémy a dřevěné venkovní terasy a fasády.

Kompletní sortiment tilo včetně plánovače místností naleznete zde.

Geflor

Již více než 70 let a ve více než 100 zemích světa je Gerflor uznáván jako odborník a světový lídr v oblasti podlahových krytin. A to jak na poli technických inovací, tak i ve sféře designu a ekologicky odpovědných řešení. Skupina Gerflor má své hlavní výrobní a vývojové zázemí ve Francii, dodává podlahy nejen do domácností, ale i do sektoru zdravotnictví, maloobchodu, průmyslu, vzdělávání, sociálního bydlení, kanceláří, dopravy, sportu a dalších specifických oblastí.

Kompletní nabídku najdete na stránkách výrobce zde.

Parador

Podlahy Parador patří ke špičkám světových producentů podlah. Tento Německý výrobce s dlouholetou tradicí disponuje šírokým výrobním programem zahrnující laminátové a vinylové podlahy, velmi kvalitní a žádané dřevěné podlahy, panely obkladové a stropní, ale i textilní podlahové krytiny.

Kompletní sortiment Parador naleznete zde.

Sapeli

Sapeli je českým největším a historicky také nejstarším výrobcem dveří na českém trhu. Úspěchy této značky jsou postaveny na špičkovém designu a precizní kvalitě. Výběr je prakticky neomezený, nabízí desítky možných kombinací materiálu dveří, povrchové úpravy, dekoru, prosklení či kování.

Kompletní nabídku najdete na stránkách výrobce zde.

Porta doors

Porta doors je polským producentem kvalitních dveří s bohatou historií a již přes 20 let dodává dveře po celém světě. Za svůj úspěch vděčí Porta především vysoce kvalifikovaným zaměstnancům, což v důsledku s nepřetržitými investicemi v rámci rozvoje garantuje společnosti rozvoj a konkurenceschopnost na trhu. Interiérové dveře Porta Doors nabízí široký výběr druhů a typů. Design dveří sleduje nejnovější moderní trendy a sortiment se pravidelně obměňuje.

Kompletní nabídku najdete na stránkách výrobce zde.