Obklady stěn

Obdivuji sílu fantazie a obklad stěn podle mne dokáže dodat interiéru potřebný šmrnc. Ať už dám přednost obkladu celé jedné stěny nebo se zaměřím jen na zajímavý detail. A když je to navíc rychle hotovo? Paráda!

Obklad stěny se může stát jednotícím prvkem interiéru nebo jeho stylovou dominantou. Je to i báječná a jednoduchá forma renovace.

Proč nesladit část stěny s dekorem podlahy, dveří, schodiště či šatní skříně? Snadná instalace a cenová dostupnost tomu přímo nahrává.

Obklad z podlahových dílců a obkladových panelů Parador úžasně promění Váš domov.

Obklad podlahovými dílci

Použití stejných dílců na podlaze i na jedné či více stěnách má mnoho výhod. Lze tím zvýraznit motiv i ve vertikální ploše. Vznikne zeď odolná proti poškození a zajímavá svým neobyčejným vzhledem.

Umíme takto tvořit ze dřeva, vinylu i jiných podlahových materiálů.

Obkladové panely

Poměrně neznámým prvkem interiéru jsou obkladové panely, jejichž prostřednictvím lze rychle a jednoduše zakrýt nevzhledné či složitě opravitelné zdi. Instalace je mnohem snazší než montáž sádrokartonů a zvládne ji i domácí kutil. Pro spojení dílců se používá klikový spoj. Povrch může být nerozeznatelný od štukové omítky či betonové stěrky. Velkou předností je snadná omyvatelnost.

Přijďte se podívat k nám na prodejnu.

Udržovatelné

Obklady se skvěle udržují. Jsou vhodné do míst, kde je stěna vysoce namáhána.

Světlostálé

Panely jsou stejně jako plovoucí podlaha světlostálé a působením UV záření nemění barvu a nežloutnou.

Osvětlení

Znásobte atraktivitu obkladu stěny přidáním LED pásků či bodových světel. Navodí příjemnou atmosféru a poslouží jako nepřímé osvětlení k orientaci v prostoru.