Koberce

Nic se nevyrovná pocitu, když bosou nohou šlápnu do hebkého tepla koberce. Chci doma chodit jako po mechu. Nepřeberné množství typů i vzorů uspokojí i mé estetické potřeby. A tichost kroku taky není k zahození. Komfort je pro mě prostě důležitý.

Koberec je jedinečnou krytinou

Dokáže zútulnit prostor a nabízí tepelné a kročejové pohodlí. Ať už pasuje do Vašich plánů koberec celoplošný nebo kusový, bezesporu bude stylovou vzpruhou interiéru.

Na naší prodejně máme k nahlédnutí celou paletu koberců. Cenově dostupné polypropylenové koberce (PP), jemné a pestrobarevné polyesterové (PES) i nejkvalitnější koberce z polyamidu (PA), disponující mnoha zajímavými vlastnostmi. Mají skvělou tvarovou paměť, dobře se čistí a vydrží i komerční zátěž.

Druhou skupinou jsou přírodní koberce vyráběné zejména z vlny či sisalu. Jsou velmi příjemné na dotek a přirozeně regulují pocitovou teplotu.

Pro alergiky

Koberce německého výrobce Vorwerk jsou výjimečné, neboť byly jako jedny z mála shledány vhodnými pro alergiky. Představují nízký zdroj alergenů, jako je prach, bakterie a další znečišťující látky.

Pomocí náročných testů bylo zjištěno, že koberce Vorwerk jsou schopny redukovat jemný toxický prach v místnostech.

Tichá

Koberec i v těch nejhlučnějších prostorách ztlumí hluk na minimum a pobyt v prostoru zpříjemní.

Měkká

I první kroky po ránu si po měkkém koberci dokážete náramně užít. Čím delší vlas, tím příjemnější.

Teplá

Koberec má i skvělé izolační vlastnosti. Dokáže udržet až 25% tepla v místnosti. Zvlášť děti při svých hrách teplou podlahovinu nadšeně ocení.