Schodiště

Ať už bude dominantou nebo jen subtilně podtrhne interiér, chci aby bylo šperkem mého domova, pověstnou třešničkou na dortu.

Schody uvnitř Vašeho domu mohou být jeho dokonalou pýchou. Bezpečné, elegantní, dokonale ladící s interiérem. Oblékněte své nové schodiště do námi nabízených podlahovin.

Renovujte stávající dřevěné či betonové schodiště. Rádi Vám s tím pomůžeme. Lze použít různé materiály a systémy lišt.

Schodové lišty

Zejména u koberců a vinylu v rolích je nejjednodušším způsobem pro obložení schodiště použití speciálních schodových lišt. Ty pomáhají chodidlu najít konec schodu, chrání proti opotřebení a dle výběru mohou také fungovat jako parádní estetický prvek.

Obložení podlahou bez lišt

Podlahy z vinylu či dřeva umožňují vytvářet schodiště bez schodových lišt. Sen o jednolitém schodišti se stane skutečností. A co takhle schodiště, kde pomocí nosu vytvoříme efekt masivní desky? Nadčasový design na míru.

Ohýbané dílce sami vyrábíme z libovolné vinylové podlahy. Osloví Vás poutavé propojení elegance a funkčnosti.

Doporučujeme

Jistý krok

Bezpečnou chůzi po schodišti ovlivňuje také osvětlení. Moderním a praktickým řešením jsou LED pásky nebo malá LED světýlka u každého schodu.

Materiál

Každý materiál je něčím charakteristický. Vybereme spolu ten praktický a krásný přesně podle Vašich potřeb.

Soulad

Velmi vkusnou dominantou se stane schodiště, které příjemně ladí se stejnobarevnou podlahou.

Renovace na úrovni

Renovujte stávající dřevěné či betonové schodiště, možností je mnoho. Při dobrém výběru to jistě posune interiér o úroveň výše.