Bílé dveře

Možná je to nerozhodnost, možná miluji změny. Možná jen potřebuji jistotu, že rozhodnu-li se pro jakýkoli interiér, sladěnost s dveřmi bude perfektní.
Bílá klasika, která prostor provzdušní… která ladí ke všemu. Ve své diskrétní eleganci nechá vyniknout jakýkoli styl, ať už moderní s dominantními prvky nebo hřejivě romantický. Změna je život. Proto si cením nadčasové jednoduchosti, která je pro mě zázemím…

Bílé dveře jsou neochvějná klasika. Vídávali jsme je v chalupách našich babiček, ale také na honosných zámcích. Své kouzlo si uchovaly.

I dnes dokáží být módním prvkem místnosti a být rovnocenným partnerem modernímu designu nebo naopak podtrhnout svým půvabem interiér romantický.

A kreativní duše zkombinuje bílé dveře s dřevěnými elementy.

Doporučujeme

Lakovaná úprava

Abyste se nemuseli obávat, že dveře dostanou brzy zabrat a přestanou být bílé, nedoporučujeme provedení v levných papírových foliích. Lepší volbou jsou dveře v bílém laku, který je odolný.

Výrobci však nabízejí i kvalitni bílé tvrzenější fólie, které mohou být od lakovaných dveří k nerozeznání. Je tak možné vybírat z velkého množství modelů dveří..

Novinka

Novinkou poslední sezóny jsou kombinace bílé s dřevěným dekorem či pravou dřevěnou dubovou dýhou. Vedle černých prvků v kombinaci se dřevem se tak objevují i dveře s různým poměrem bílé a dřeva.

Ukázku takové kombinace máme i u nás na prodejně. Přijďte se podívat.

Univerzálnost

Ladí ke všemu. Bílá je univerzální barvou. Alespoň u dveří Vám odpadne starost, zda budou vypadat v kombinaci s nábytkem skvěle. Protože budou.

Nenápadnost

Bílé dveře v interiéru nerazí. S bílou zdí se sjednotí v jeden celek. Tento efekt vynikne zvláště u bezfalcových zárubní.

Elegantnost

Různé druhy jemného frézování je možné pouze u bíle lakovaných dveří. Dveře působí decentně a elegantně.

Menu