Vinylové a kompozitní podlahy

Moderní vzhled, estetická čistota a obrovská variabilita. Ať už zvolím jakýkoli vzhled svého domova, ať mám jakkoli náročné potřeby na odolnost, vinyl mi vyhoví. Ustojí bezbřehou kreativitu dětí i soužití s domácími mazlíčky, těžké provozy i vlhké prostředí. Ohromí atraktivitou vzorů i ty nejnáročnější. Toužím-li po nekonvenčním vzoru nebo klasice, vím, že vinyl je svoboda volby…

Vinyl je ideální pro lidi s vysokými nároky a citem pro moderní design. Tuto podlahu lze bez obav použít do jakékoli místnosti, klidně i koupelen.

Navíc je vhodná i pro obklad schodiště, čímž lze vytvořit krásně čistý jednolitý vzhled.

To je vskutku velká devíza.

Doporučujeme

Vinyl SPC

Pryč jsou neduhy celovinylových podlah, které trápily tvarovou nestálostí. Přidáním keramického granulátu se pevnost a stabilita materiálu razantně zvýšila.

Navíc díky vestavěné kaučukové podložce odpadají náklady za podkladovou vrstvu. Jedná se o náš nejprodávanější produkt.

Novinka

Modular One

Německý výrobce Parador přichází s novinkou, kdy na svrchní ochrannou vrstvu místo vinylu používá polypropylén. Povrch je tím krásně přirozeně matný. Nová technologie tisku navíc zaručuje mnohem menší opakovatelnost vzorů.

Díky tomu je vzhled velmi podobný dřevěným podlahám. Podlahu už jsme ověřili v mnoha realizacích a opravdu vypadá skvěle.

Voděodolná

Díky naprosté absenci jakékoli dřevité hmoty zvládá podlaha i ta nejvlhčí prostředí. Nebojte se ji umístit do koupelen, kuchyní a chodeb. Bez problému obstojí.

Tichá

Měkký povrch a integrovaná podložka je zárukou dobrých sousedských vztahů. Účinně tlumí hluk vznikající při chůzi.

Teplá

Při chůzi jsou velice pohodlné a pocitově teplé. I když zrovna šetříte a netopíte.

Robustní

Kvalitní odolná svrchní vrstva brání proti běžnému poškrábání. Přesto není problém vyměnit libovolnou lamelu za novou.

Antibakteriální a hygienická

Povrch podlahy je jednoduše udržovatelný. Poradíme Vám se správným způsobem údržby. Máme kompletní sortiment čistících prostředků na vinylové podlahy.

Vhodná pro podlahové vytápění

Je ideální volbou na podlahové vytápění. Je vhodná na teplovodní i elektrické vytápění zapuštěné ve stěrce či anhydridu. Díky své tvarové stálosti však vydrží umístění i na schválené elektrické fólii.

Lepený vinyl
500 - 700 Kč/m2
  • 2mm tenké dílce
  • pocitově tvrdší
  • podklad je nutné srovnat samonivelační stěrkou
Designový vinyl
950 - 1400 Kč/m2
  • originální nápadité vzory
  • netradiční formáty lamel
Menu