PVC aneb vinyl v rolích

Jsem praktik. A ideální podlaha je ta, která drží krok s mým životem. Rychlá pokládka, jenž se nezalekne ani menších nerovností. Rozlitý čaj na podlaze počká, až si já v klidu dopiji svou kávu. Mé domácí mazlíčky nemusím učit povelu ‚sem nesmíš‘, protože má podlaha jejich přítomnost zvládne. A přesně podle náročnosti mých potřeb si mohu vybrat v cenové relaci a obrovské škále velmi povedených vzorů. Hotovo, mám to, prostě netřeba se tím dále zabývat. Život je skvělý.

PVC podlahy mají svou tradici. Technologie se na nich stále vylepšuje, aby se přizpůsobily současným nárokům.

Tím, že se vyrábějí v rolích různých šířek, splní nejeden sen o rychlé pokládce beze spár.

PVC s filcem

Když máte pocit, že potřebujete ve Vašem domově nějakou změnu a nechcete obětovat mnoho času a financí, přijďte se podívat na vinyl s filcem.

Ve většině případů jej můžete pokládat přímo na Vaši stávající podlahu. Během chvilky budete mít jednolitou a pohodlně měkkou podlahu.

Jaký je rozdíl mezi vinylem a vinylem v rolích, tedy PVC?

Pod názvem PVC se skrývá podlahovina v rolích. Jejich hlavní součástí je stejný materiál, jako v případě podlahových dílců, které se staly hitem posledních let a pro něž se zažil název vinyl.

Výrobní proces i vzhled je však velmi odlišný.

Jednoduchost

Nechcete řešit podklad a jiné starosti při drobné rekonstrukci? PVC s filcem se přizpůsobí horšímu podkladu a pokládka je v mžiku hotová.

Robustní

Dětské pokojíčky, kuchyně, chodby, kanceláře, haly, jídelny, třídy i tělocvičny. Pro každý prostor existuje vhodný vinyl v rolích, který bude sloužit dlouhá léta.

Měkká

Jedná se o nejměkčí materiál. Chůze po PVC s filcem je pohodlná a šetrná ke kloubům.

Výhodná

Nízké pořizovací náklady činí tuto podlahu dostupnou i pro dočasné opravy nebo pronájmy.

Voděodolná

Díky naprosté absenci jakékoli dřevité hmoty a spár zvládá podlaha i ta nejvlhčí prostředí. Nebojte se ji umístit do koupelen, kuchyní a chodeb. Bez problému obstojí.

Hygienická

Jednolitá podlaha beze spár. Nelze si asi představit snadněji udržovatelnou podlahu. Poraďte se s námi, jaké přípravky použít pro každodenní úklid či odstranění zašlé špíny.