Vstupní dveře

Cením si svého soukromí a chci se cítit v bezpečí. Proto spoléhám na dveře, které jsou odolné proti vniknutí a nepropustí ani průvan, ani žádné mé vyřčené slovo k sousedům.

Bytové dveře

Bytové vstupní dveře jsou určeny k zabezpečení bytů, kanceláří a dalších vnitřních prostor, kde je vyžadována zvýšená ochrana. Designově mohou být sladěny s ostatními dveřmi interiéru. Určitě se nevyplatí tuto část domova podcenit, ale zároveň chápeme, že vyznat se v symbolech a právních předpisech pro vchodové dveře může být obtížné.

Pomůžeme Vám s výběrem i montáží tak, aby dveře vyhovovaly současným normám a předpisům a měly dostatečnou ochranu proti vloupání. Esteticky zajímavou novinkou jsou dřevěné zárubně splňující předpisy pro vchodové dveře.

Venkovní dveře

Přednostmi venkovních vstupních dveří jsou odolnost proti vniknutí, odolnost proti povětrnostním vlivům i tepelné a zvukově izolační vlastnosti. Pak jen zbývá vybrat model podle svého vkusu. Specializujeme se na dveře dřevěné z dubu či borovice. Nabídnout však umíme i dveře ocelové.

Dveře lze doplnit o druhé křídlo nebo boční a horní světlíky.

Bezpečné

Odolnost dveří proti vloupání určuje bezpečnostní třída. Nabízíme a montujeme dveře ve třídě RC2 i RC3.

Tepelně izolační

Tepelná prostupnost je zásadní zejména u venkovních dveří. Moderní trendy nám nejsou cizí, a tak nemáme problém nabídnout dveře i pro pasivní domy.

Akusticky izolační

Vyšší izolace udrží hluk za dveřmi. Akustický útlum může být až 40 dB. Útlumu je dosaženo konstrukcí křídla i zárubní, případně padací lištou.

Protipožární ochrana

Pro bytové domy, kde požárně-bezpečnostní řešení vyžaduje protipožární uzávěry, nabízíme dveře s různými stupni protipožární ochrany a kouřotěsnosti. Naši školení montéři zajistí certifikovanou montáž.

Odolnost

Mechanická odolnost závisí zejména na zvoleném povrchu. Vchodové dveře bývají silně namáhány, a tak je dobré vybírat z odolných fólií CPL či PVC laminací.

Přizpůsobivé

Výrobci nabízí mnoho prvků, kterými lze dveře vylepšit a přizpůsobit. Kukátka, prahy, různé varianty zámků, prosklení, intarzie či řetízky.

Menu