Montáž a pokládka

Nabízíme pouze kvalitní a prověřené produkty od renomovaných značek včetně kompletního servisu. Zajišťujeme tedy montáž dveří či podlahové krytiny, renovace, broušení všech druhů podlah, ošetřování a údržbu, včetně renovace parket.

Odborné poradenství, konzultace, zaměření a cenové kalkulace jsou pro Vás zdarma.

Návštěva na prodejně

Nejprve bychom Vás rádi pozvali k nám do interiérového studia. Podlahy i dveře jsou materiály, které je nutné vidět „naživo“. Naši prodejci se Vám rádi budou věnovat a doporučí Vám produkt šitý na míru. Naši prodejnu si můžete prohlédnout i virtuálně.

Zaměření

Jakmile máte vybráno, je už zbytek na nás. Kontaktuje Vás náš technik a na dohodnuté schůzce provede zdarma všechna potřebná zaměření. Přímo na místě realizace lze doladit mnoho detailů, aby výsledek odpovídal Vašim představám.

Cenová nabídka

Shrnutí a výčet všech prací a materiálu obdržíte dopředu v přehledné cenové nabídce. Nemusíte se tak bát žádného cenového překvapení.

Realizace

Jakmile potvrdíte cenovou nabídku a Vaše objednávka dorazí k nám na sklad, náš technik Vás opět kontaktuje a dohodne s Vámi nejbližší termín realizace. Naši montážníci připraví podklad, položí podlahy, namontují dveře či obloží schodiště. Vše zalištují, zatmelí a uklidí.