CABBANI – dřevěné podlahy na přání

Co tak se zkusit podívat na dřevěnou podlahu jinak? Mít možnost téměř neomezeného výběru barev, velikostí, povrchů a pak si nechat vyrobit podlahu na míru Vaší představě. To je CABBANI. Přijďte se nechat motivovat novým pohledem na dřevěnou podlahu, která Vás nebude svazovat žádnými stereoptypy. Provedeme Vás možnostmi a na konci Vaší návštěvy budete mít podlahu přesně odpovídající Vašemu vkusu.

Rodinná firma

Značka Cabbani není žádný nováček. Výrobě dřevěných podlah se věnuje rodina Cabbanes dlouhých 41 let. V krásném prostředí francouzského Bordeaux, regionu známého vedle vína i tradičním řemeslným zpracování dřeva, vznikla myšlenka výroby dubových podlah na zakázku s velkým důrazem na kvalitu a udržitelnost přírodních zdrojů.

Podlaha na míru

Co si pod tímto představit? Přijďte k nám do interiérového studia a my Vás celým procesem provedeme. Vyberete si barvu povrchu. Mnoho různých reaktivních olejů a mořidel. Na výběr je celá řada formátů a stylů pokládky – klasických i mozaikových. Máte rádi suky nebo čistší linie? Podlahu lze také tesařsky opracovat a zestařit a nakonec ošetřit olejem či lakem. Skladbu a tloušťku podlahy lze přizpůsobit požadavkům daného prostoru čí Vašim finančním možnostem. No a pak už se může rozjet výroba Vaší podlahy trvající do 6 týdnů.