DRE Supreme – vyjímečné dveře pro vyjímečný prostor

DRE Supreme jsou čtyři neobvyklé kolekce šité na míru různým potřebám a stylům interiéru. Každý z nich byl navržen s ohledem na ty nejnáročnější zákazníky. Designér K. Miruć v nich společně se značkou DRE dbali na to, aby byl každý model propracován do nejmenšího detailu. Dobře víme, že dveře budou jedním z nejdůležitějších dekorativních prvků ve vašem interiéru a měly by aranžérsky propojovat jednotlivé místnosti.

Energie a dynamika města, které nikdy nespí, moderní architektura a slavná londýnská finanční čtvrť City to vše inspirovalo k návrhu této mimořádné kolekce dveří. Najdete tam jednoduchá a moderní desková křídla. Vyznačují se lineárními dekory, které lze přizpůsobit vlastním preferencím. Vybrat si můžeme verze s elegantním tmavým sklem a krásnými intarziemi ve zlaté, ocelové, měděné, bílé a černé barvě. Dekory jsou dostupné v horizontální i vertikální variantě.

Když slyšíme „Hampton“, vidíme světlé, klasické interiéry, plné slunce a prázdninové atmosféry. Díky modelům z této kolekce můžeme tuto atmosféru přenést jak do velkých domů, tak i do menších bytů. Naše Hampton jsou nadčasové rámové dveře s ušlechtilým frézováním a univerzálním designem. Pokud máte rádi klasické formy, tato kolekce se stane Vaší oblíbenou.

Není překvapující, že obliba loftového stylu nevyprchává. Lze jej snadno přizpůsobit vlastnímu vkusu a jeho prvky lze propašovat do interiérů v různých prostředích. Pokud máte rádi nadčasovou loftovou atmosféru, doporučuji kolekci Soho. Najdete tam deskové dveře s bezpečnostním matným nebo průhledným sklem a černým geometrickým členěním. Na výběr je několik modelů v různých barvách a výškách.

Jedná se o kolekci pro milovníky geometrických vzorů a trojrozměrných povrchů. Grafické frézování dodává dveřím charakter a díky použití akrylového UV laku garantujeme, že křídla zůstanou bílé po dlouhou dobu. Na výběr je několik modelů pro ty, co si rádi hrají s geometrií.