Korkové podlahy

Surovinou pro výrobu korkových podlah je čistě přírodní korek, který se získává z dubové kůry a následně dále zpracovává a ošetřuje do konečné podoby podlahy. Korkové podlahy jsou nejvhodnější pro obytné místnosti neboť pro své vynikající tepelně izolační vlastnosti.

Korek je velice příjemný materiál, pocitově nejteplejší, má vynikající zvukově-izolační vlastnosti, je antialergenní a proto je stále vyhledávám milovníky přírodních podlah právě pro tyto vlastnosti. Korkové podlahy jsou dvojího druhu. Korkové podlahy určené k lepení, tedy formáty v dílcích a korkové plovoucí podlahy. U plovoucích korkových podlah nosné jádro tvoří HDF a díky jednoduchosti pokládky je tato varianta dnes již nejrozšířenější.

Výrobci korkových podlah v našem sortimentu

Nadčasovost a příjemný dojem z korkové podlahy, dělá ze značky Tilo a jeího sortimetu dominantního hráče mezi podlahami. Nejen že korková podlaha poskytuje dokonale zdravé bydlení, ale dokáže také vzbudit dojem jedinečnosti a luxusu.

Podlahové kritiny Egger cork+ jsou elegantní alternativou korkové podlady s vlastnostmi a designem podlahy dřevěné. Výrazná textura dřeva, vysoká odolnost a snadná údržba, to jsou hlavní přednosti této korkové krytiny.


Potřebujete poradit?

Od toho jsme tady. Navštivte naši prodejnu a showroom a prohlédněte si všechno na živo.

Baška 486 (v areálu cihelny),
Google Maps, GPS: 49.648325, 18.371298

Nebo nám pošlete dotaz ve formuláři níže.
Když nám necháte telefon, můžeme vám i zavolat.