Schodišťové systémy JAP

Schodiště JAP je moderně řešený design v kombinací kvalitních materiálů dřevo, kov, sklo. Moderní design pro schody přinesl kromě tradičního použití dřeva i vzdušnost konstrukce ze skla a nerezových materiálů.

Při objednání schodiště JAP je zákazníkovi nabídnut komplexní servis v podobě zpracování návrhu, výroby, dopravy a zajištění montáže nového schodiště.

Kolekce společnosti J.A.P. obsahuje kompletní sortiment montovaných schodišť, jako jsou točitá schodiště, segmentová schodiště, bočnicová schodiště, obklad betonových schodů i jiná atypická řešení v mnoha materiálových variantách.

Nerezové zábradlí JAP

Významnou součástí výrobního programu společnosti J.A.P. je nerezové zábradlí stavebnicového typu. Hlavními klady tohoto systému je příznivá cena, snadná dostupnost, jednoduchá montáž, široká využitelnost a variabilita. Zábradlí se vyrábí z nerezové oceli, kterou lze používat jak v interiéru, tak v exteriéru, díky nerezové oceli je životnost zábradlí dlouhodobá a údržba je velmi snadná. Hodí se na betonová i montovaná schodiště, balkóny nebo balustrády.

Ukázky a vizualizace schodišť a zábradlí