Naši dodavatelé

Geflor

Již více než 70 let a ve více než 100 zemích světa je Gerflor uznáván jako odborník a světový lídr v oblasti podlahových krytin. A to jak na poli technických inovací, tak i ve sféře designu a ekologicky odpovědných řešení. Skupina Gerflor má své hlavní výrobní a vývojové zázemí ve Francii, dodává podlahy nejen do domácností, ale i do sektoru zdravotnictví, maloobchodu, průmyslu, vzdělávání, sociálního bydlení, kanceláří, dopravy, sportu a dalších specifických oblastí.

Kompletní nabídku najdete na stránkách výrobce zde.

Tilo

Podlahy Tilo jsou zárukou špičkové kvality od rakouské rodinné společnosti Tilo GmbH. Více než 65 let vyrábí kvalitní a přírodou inspirované podlahy a s pomocí jedinečné metody tilo dokáže splnit individuální životní sny a vytvořit jedinečné prostory. Svoji produkci dnes vyváží do celého světa. Tilo vyrábí přírodní podlahy ze dřeva i moderní, odolné podlahy z vinylu včetně bohatého příslušenství. V nabídce výrobce najdete také schodišťové systémy a dřevěné venkovní terasy a fasády.

Kompletní sortiment tilo včetně plánovače místností naleznete zde.

Parador

Podlahy Parador patří ke špičkám světových producentů podlah. Tento Německý výrobce s dlouholetou tradicí disponuje šírokým výrobním programem zahrnující laminátové a vinylové podlahy, velmi kvalitní a žádané dřevěné podlahy, panely obkladové a stropní, ale i textilní podlahové krytiny.

Kompletní sortiment Parador naleznete zde.

Porta doors

Porta doors je polským producentem kvalitních dveří s bohatou historií a již přes 20 let dodává dveře po celém světě. Za svůj úspěch vděčí Porta především vysoce kvalifikovaným zaměstnancům, což v důsledku s nepřetržitými investicemi v rámci rozvoje garantuje společnosti rozvoj a konkurenceschopnost na trhu. Interiérové dveře Porta Doors nabízí široký výběr druhů a typů. Design dveří sleduje nejnovější moderní trendy a sortiment se pravidelně obměňuje.

Kompletní nabídku najdete na stránkách výrobce zde.