Vinylové podlahy

Vinylové podlahy díky svým technologiím a modernímu vzhledu hravě porážejí tolik oblíbené podlahy jako jsou laminátové, či dřevěné. Tento materiál nabízí široké možnosti v barevných variantách a designových vzorech. Tento jedinečný materiál poskytuje jedinečné uživatelské vlastnosti a zvládá dokonale imitovat dřevěné a kamnenné materiály, ale i abstraktní vzory.

Dělíme je do několika kategorií:

  • měkčené v rolích (PVC) – pokládka volně či lepením
  • tvrzené v dílcích (LVT – luxury vinyl tile) – pokládka lepením
  • zámkové celovinylové – pokládka plovucím způsobem či lepením
  • zámkové, kde nosným jádrem je HDF deska – pokládka plovoucím způsobem

Výrobci vinylových podlah v našem sortimentu

Gerfor je synonymem pro kvalitu a tradici. Již přes 70 let se věnuje vývoji nových technologií a inovací pro moderní a elegantní vzhled . Výrobky této tradiční francouzské firmy se prodávají ve více než 100 zemích světa a je třetím nevětším výrobcem PVC na světě.

Společnost Forbo Floring se vyznačuje širokým spekterm materiálů podlah při vysoké kvalitě. Jednou z velice konfortních podlahových krytin je vinylová podlaha Novilon, která vnáší do prostoru pocit tepla a pohodlí. Podlaha kombinuje krásu přírodních vzorů s trvanlivostí vynilové podlahy.

Pergo jako jedna z předních značek podlahových krytin v Evropě i v Americe vyrábí vysoce kvalitní krytiny s výraznými vzory. Výjimkou nejsou ani vynilové, vysoce odolné podlahy, které jsou vhodné jak do domácnosti, tak pro jiné komerční použití.

Společnost Tilo je významným výrobcem vinylových podlah. Při neobvyklých úpravách materiálů vvznikají kvalitní designové kousky s výraznými vzory a dlouhou životností. Podlahy splňují všechny požadavky náročného zákazníka a jsou výbornou alternativou dřeva a laminátu.

Parador jako tradiční dřevozpracující společnost se vyznačuje nejen perfektním zpracováním dřeva, ale také dalších materiálů, jako je vynil. Jeho předností je snoubení elegance a výrazných vzorů, které dotváří jedinečný dojem z prostoru.


Potřebujete poradit?

Od toho jsme tady. Navštivte naši prodejnu a showroom a prohlédněte si všechno na živo.

Baška 486 (v areálu cihelny),
Google Maps, GPS: 49.648325, 18.371298

Nebo nám pošlete dotaz ve formuláři níže.
Když nám necháte telefon, můžeme vám i zavolat.