Terasy

Kvalitní a vkusné exteriéry hrají velmi důležitou roli v oblasti moderního bydlení. Pomocí našeho sortimentu můžete nyní s dobrým svědomím zkrášlit venkovní prostory dle vašeho přání.

Nabízíme širokou nabídku dřevěněných teras z evropských dřevin: termojasan, termoborovice, sibiřský modřín atd. a exotických dřevin bangkirai, massaranduba, teak, cumaru aj. V naší nabídce naleznete také stále oblíbenější terasy z kompozitních materiálů WPC, které jsou pro svou jednoduchou údržbu velmi žádaným artiklem mezi zákazníky.

Výrobce DLH představuje svou unikátní extra třídu v oblasti venkovních profilů. Terasová prkna nabízí nejdelší životnost a nejvyšší odolnost proti opotřebení s výběrem evropských a exotických druhů dřeva v jedinečných variacích povrchů.

Oproti kompozitním materiálů WPC značka biwood® od německého výrobce Terrasystems GmbH nabízí terasové dílce z inovativního materiálu Bamboo-Polymer Composite (BPC). Jedná se o kompozit bambusových vláken a moderních plastů. Podíl bambusu činí 60 %, dále je přidáno 30 % polymerů a 10 % ekologických aditiv.


Potřebujete poradit?

Od toho jsme tady. Navštivte naši prodejnu a showroom a prohlédněte si všechno na živo.

Baška 486 (v areálu cihelny),
Google Maps, GPS: 49.648325, 18.371298

Nebo nám pošlete dotaz ve formuláři níže.
Když nám necháte telefon, můžeme vám i zavolat.