Koberce

Koberce jsou neustále populární podlahovou krytinou neboť zútulňují interiér a dodávají mu hřejivý pocit navíc chození po koberci je opravdu příjemné, potěší vás měkkým a tichým došlapem. Díky koberci je výrazně zlepšená akustika v místnosti. Koberce také zabraňují víření prachu.

Široký výběr vzorů, barev a dekorů, které najdete v naší nabídce, uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Představíme Vám opravdu kvalitní špičkové výrobce, u který nemusíte mít žádné obavy o kvalitu jejich výrobků.

Výrobci koberců v našem sortimentu

Kvalita a neustálá inovace, je dobrým důvodem proč zvolit právě koberec značky Vorwerk. Svým jedinečným zpracováním, nápaditým a neotřelým designem vede mezi špičkou světových výrobců koberců. Vorwek nejenže dodává kvalitní koberce, ale je i expertem přes jejich údržbu.

Americká firma Mohawk vyrábějící celoplošné koberce v Evropě, se zde velmi dobře prosadila se svou kvalitou i s jejím poměrem k ceně. Společnost Mohawk je v této době druhým největším výrobcem koberců na světě. Jejich sortiment je plný nápaditých barev a designů.


Potřebujete poradit?

Od toho jsme tady. Navštivte naši prodejnu a showroom a prohlédněte si všechno na živo.

Baška 486 (v areálu cihelny),
Google Maps, GPS: 49.648325, 18.371298

Nebo nám pošlete dotaz ve formuláři níže.
Když nám necháte telefon, můžeme vám i zavolat.