Dřevěné podlahy

Pro mnoho zákazníků je koupě dřevěné podlahy snem a vynikající volbou pro zdravý domov plný harmonie a klidné atmosféry. Není divu, neboť dřevěné podlahy díky svému nenapodobitelnému vzhledu a jedinečným vlastnostem dodávají interiéru tolik krásy a útulnosti a zároveň splní veškeré estetické představy i těch nejnáročnějších zákazníků.

Dřevěná podlaha je nejpřirozenější a často také nejvhodnější podlahová krytina, která poskytne trvalou hodnotu na dlouhou dobu. Je vhodná pro obývací i dětské pokoje, do ložnic, některé druhy můžete využít i v koupelně nebo v kuchyni.

Údržba dřevěné podlahy

Kvalitní vlastnosti dřevěné podlahy spočívají především v pravidelné údržbě. Podlaha ze dřeva vyžaduje vhodné podmínky v místnosti 50-60% vlhkosti a správné čištění a ošetřování. Lakované podlahy jsou na údržbu méně náročné, avšak pro delší životnost laku doporučujeme ochranný prostředek Freshen Up. Olejované dřevěné podlahy údržbu vyžadují častěji a oproti lakovaným dřevěným krytinám je o něco náročnější. Pro ošetřování doporučujeme olejovou péči nanášet 1x za rok, případně 1x za dva roky pro oživení dřevěné podlahy.

Výrobci dřevěných podlah v našem sortimentu

Podlahy Parador patří ke špičkám světových producentů podlah. Dřevěné podlahy tohoto výrobce se vyznačují vysokou kvalitou a širokým výběrem svých produktových řad.

Dřevěné podlahy Tilo mají především široké spektrum dřevin a designů v precizní rakouské kvalitě a s maximální provázaností s přírodou během výroby. Jsou vynikajícím řešením pro každý typ bydlení.

Pa-rky je výrobcem dýhovaných dřevěných podlah vysoké kvality za cenu laminátu. S Par-ky můžete skutečně vidět a cítit pravé dřevo, které vyzařuje luxus a zároveň se velmi snadno udržuje.

Společnost Lamett je výrobcem dřevěných vícevrstvých dubových podlah světového formátu. Lamett se věnuje pouze této dřevině avšak ve velice rozsáhlém sortimentu. Pokud jste se rozhodli pro du, jste s Lamett na strávné adrese.


Potřebujete poradit?

Od toho jsme tady. Navštivte naši prodejnu a showroom a prohlédněte si všechno na živo.

Baška 486 (v areálu cihelny),
Google Maps, GPS: 49.648325, 18.371298

Nebo nám pošlete dotaz ve formuláři níže.
Když nám necháte telefon, můžeme vám i zavolat.