PARADOR Modular One v roce 2021

Podlahy Modular One od Paradoru si za dva roky našly místo v mnoha domácnostech. Zejména díky tomu, že neobsahují žádné ftaláty či jiná změkčovadla. Ochranná vrstva je krásně matná a téměř k nerozeznání od pravého dřeva. Podívejte se, jaké novinky Parador přichystal pro letošní rok.

Moderní je šedá

Šedá je více, než barva. Šedá činí prostor moderním a uspořádaným. Skvěle se dá kombinovat s bílou i libovolnými dřevěnými tóny.

Čisté dřevo

Teplé dřevěné tóny vyzařují teplo a energii. Nové dekory imitující dřevo Vám přinesou příjemnou uklidňující atmosféru do kterékoli části Vašeho domova.

Temná elegance

Náš design nevyjadřuje eleganci jen opticky. V kombinaci s povrchem vzniká dojem jedinečnosti a luxusu – výsledek rovnováhy mezi rafinovaným vzhledem, výjimečným pocitem a podlahou, která je více, než jen krytinou.

Modular ONE Hydron

Letos Parador přináší inovaci pro mokré prostředí. Vodovzdorná podlaha Modular ONE Hydron obstojí v koupelnách i předsíních. Díky snížené tloušťce ji lze použít i při renovacích, kde se klasický Modular One s korkovou podložkou nevejde.