PARADOR Basic 5.3 – nová vinylová podlaha

Na trh přichází nová vinylová kompozitní podlaha od německého výrobce Parador. Pryč jsou neduhy celovinylových podlah, které trápily tvarovou nestálostí. Přidáním keramického granulátu jde pevnost a stabilita materiálu razantně nahoru. Navíc díky vestavěné kaučukové podložce odpadají náklady za podkladovou vrstvu.

Velmi tenké (jen 5,3mm) a odolné provedení přímo vybízí k použití při rekonstrukcích.

Přijďte se k nám podívat na prodejnu na novou kolekci Parador Basic SPC 5.3.

Voděodolná

Díky naprosté absenci jakékoli dřevité hmoty zvládá podlaha i ta nejvlhčí prostředí. Nebojte se jí umístit do koupelen, kuchyní a chodeb. Bez problému obstojí.

Tvarově stálá

Přidáním dávky keramického granulátu bylo dosaženo stálosti, která nemá ve světě vinylových podlah obdoby. Nemusíte se bát, že teplotní šoky v podobě mrazu od dveří či prudkého slunečního svitu s touto podlahou zamávají. Ani se nehne.

Vhodná pro podlahové vytápění

Díky svým vlastnostem je ideální volbou na podlahové vytápění. Má velmi vodivou kaučukovou podložku, která eliminuje ztráty. Je vhodná na teplovodní i elektrické vytápění zapuštěné ve stěrce či anhydridu. Díky své tvarové stálosti však vydrží umístění i na schválené elektrické fólie.

Tichá

Integrovaná kaučuková podložka je zárukou dobrých sousedských vztahů. Účinně tlumí hluk vznikající při chůzi.

Pevná

Keramický granulát s sebou přináší ještě jedno plus. Pevnější jádro je schopné bez prolisování vydržet i nějakou tu lehkou nerovnost.

Teplá

Jako každá vinylová podlaha, je i SPC vinyl při chůzi velice pohodlný a pocitově teplý. I když zrovna šetříte a netopíte.

Robustní

Kvalitní odolná svrchní vrstva brání proti běžnému poškrábání. Navíc není problém vyměnit libovolnou lamelu za novou.

Antibakteriální a hygienická

Povrch podlahy je jednoduše udržovatelný. Poradíme Vám se správným způsobem údržby. Máme kompletní sortiment čisticích prostředků na vinylové podlahy.