Vnitřní dveře

Zajišťujeme prodej a montáž interiérových dveří českých a evropských renomovaných značek (INTENSO, CARMAN, PORTA DOORS, VERTE, DRE). Montujeme dveře nejen klasické, ale i zasouvací do kovových pouzder, obklady stávajících kovových pouzder a obklady stávajících kovových zárubní OKZ. V naší nabídce naleznete široký sortiment foliovaných, laminátových i dýhovaných dveří a širokou kolekci skleněných dveří.

Intenso

Interiérové dveře Intenso Doors díky modernímu designu a velmi důmyslnému zpracování, vysokou kvalitou materiálu s velmi autentickými dekory se řadí mezi špičku interiérový dveří na evropském trhu.

 

 

 

Carman-doors

Český výrobce nabízející širokou škálu moderních i klasických interiérových dveří, celodřevěných dveří, protipožárních a technických dveří. Díky nejnovějším CNC technologiím používaných při výrobě je dosaženo vysoké kvality a efektivity. Při výrobě jsou používány pouze vysoce jakostní materiály.

Porta doors

Porta Doors je polským producentem špičkových dveří s bohatou historií a již přes 20 let dodává dveře po celém světě. Za svůj úspěch vděčí Porta především vysoce kvalifikovaným zaměstnancům, což v důsledku s nepřetržitými investicemi v rámci rozvoje garantuje společnosti rozvoj a konkurenceschopnost na trhu. Generace nejnovějších výrobních prostředků umožňuje využít nové a zautomatizované technologie výroby, díky čemu jsme schopni udržet vysokou kvalitu výroby při zachování příznivých cen, současně dbajíce na ochranu životního prostředí. Interiérové dveře Porta Doors nabízí široký výběr druhů a typů. Design dveří sleduje nejnovější moderní trendy a sortiment se pravidelně obměňuje.

Verte

Moderní značka Verte od výrobce Porta dokonale zapadá do současných trendů. Dynamicky se měnící nabídka odpovídá nejvíce aktuálním potřebám moderního designu na trhu. Kolekce dveří Verte splní očekávání i u velmi náročných klientů za velmi příznivé ceny.

DRE

Představujeme Vám interiérové dveře DRE od polského producenta – Charakteristickým znakem těchto dveří je jejich moderní a nadčasový design a kvalita použitých materiálů. Široká škála různých povrchů vytváří jedinečný pocit z příjemného vzhledu. Interiérové dveře DRE jsou ideálně sladěny s moderními i klasickými interiéry. Bohatá nabídka foliovaných, laminátových a dýhovaných povrchů otočných a posuvných dveří za příznivé ceny.


Potřebujete poradit?

Od toho jsme tady. Navštivte naši prodejnu a showroom a prohlédněte si všechno na živo.

Baška 486 (v areálu cihelny),
Google Maps, GPS: 49.648325, 18.371298

Nebo nám pošlete dotaz ve formuláři níže.
Když nám necháte telefon, můžeme vám i zavolat.