Vinylové podlahy Novilon

Inspirace je to, co hledáte, když se rozhodujete o vaší nové podlaze. Novilon® je podlahová krytina, která vás bude inspirovat k vytvoření lepšího životního prostředí pro váš domov. Najděte si svoji inspiraci v rozličných konceptech, které nabízíme a podívejte se na rozmanitost vzorů a uskutečněte své nápady díky našim ukázkám a vizualizacím.

Vše, co zde naleznete, má tu nejvyšší možnou kvalitu, zabezpečenou prvky Aquagrip, Diamond Seal i Noviclean pro snazší úklid. Nechte podlahovinu Novilon® rozhýbat vaše smysly.

Novilon Viva

Je podlahová krytina v rolích s rozmanitým výběrem atraktivních dekorů v lákavých dezénech dřeva, dlažby i celoplošných vzorech. Novilon Viva nabízí mnohostranné použití pro každou místnost vašeho interiéru a to vše za přijatelnou cenu. U materiálu Novilon Viva oceníte vysoký komfort při chůzi s redukcí kročejového hluku 16 dB a odolnou nášlapnou vrstvou. Navíc krytina nemá spoje, díky čemuž se velmi snadno udržuje.

Novilon Nova

Tato kolekce Novilon Nova nabízí vyšší kvalitu, vysokou užitnou hodnotu a funkční benefity. Všechny přednosti lze shrnout pod označení 5* vinyl. Kolekce Novilon® Nova je ceněna pro svůj unikátní, nezaměnitelný design, širokou paletou velmi autentických dekorů.

 

Ukázky a vizualizace podlah