Vstupní dveře

Proměňte své vchodové dveře v opravdovou bránu do oázy klidu a vašeho vlastního světa odpočinku. Díky našemu sortimentu si budete moci vybrat vstupní dveře, které dokonale doplní vzhled vašeho domova.

Z našeho sortimentu můžete vybírat z renomovaných českých i evropských značek. Dveře dle vašeho výběru vám dokonce rychle a spolehlivě namontujeme k vaší spokojenosti. V našem sortimentu najdete značky jako Agmar, či Carman - doors.

 

Vstupní dveře do bytu Carman - doors

Bytové vstupní dveře jsou určeny k zabezpečení bytů, kanceláří a dalších prostor, kde je vyžadována zvýšená ochrana.

Výrobce Carman - doors nabízí dveře s masivním rámem s výplní z plné dřevotřískové desky. Kompaktnost dveří doplněných o tříbodový zámek a bezpečnostní kování a usazení do vhodných zárubní ochrání Vás i majetek. Uvedené dveře jsou vyráběny také s požární odolností EI (EW) 30 DP3. Povrch dveří může být z obou stran v povrchové úpravě fólie, CPL laminát nebo s přírodní dýhou.

Vstupní dveře do domu Agmar

Společnost Agmar patří mezi významné producenty dřevěných dveří ve střední Evropě. Dřevěné dveře Agmar splňují základní funkce, zaručují vysokou kvalitu, bezpečnost a trvalou spokojenost.

Jedním z nejstarších materiálů sloužících člověku jako stavební a dekorační materiál je dřevo. Má velkou různorodost struktur a odstínů, což způsobuje, že každý výrobek je originálem. V nabídce naleznete dveře deskové nebo rámové ve dvou dřevinách – borovice a dub.

Vstupní dveře do domu Wiatrak

Výrobce Wiatrak vyrábí dřevěné vchodové dveře nejvyšší kvality izolované panelovou technologií sendvič.

Zkušenosti získané za posledních 25 let ke konstrukci dveří a zavedení nejmodernějších CNC strojích vedla k dosažení nejvyšší přesnosti a kvality výrobků. Ručíme za nejlepší výkon ve srovnání s produkty nabízené jinými společnostmi. Zvláště pak oceníte i cenovou dostupnost.

Ukázky a vizualizace vstupních dveří


Potřebujete poradit?

Od toho jsme tady. Navštivte naši prodejnu a showroom a prohlédněte si všechno na živo.

Baška 486 (v areálu cihelny),
Google Maps, GPS: 49.648325, 18.371298

Nebo nám pošlete dotaz ve formuláři níže.
Když nám necháte telefon, můžeme vám i zavolat.