Pokládka podlah, montáž dveří a servis

Naše produkty nabízíme pouze kvalitní prověřené od renomovaných značek včetně kompletního servisu - zajišťujeme montáž dveří či podlahové krytiny, renovace, broušení všech druhů podlah, ošetřování a údržbu, včetně renovace parket. Odborné poradenství, konzultace, zaměření a cenové kalkulace jsou pro vás ZDARMA.

Reference zákazníků, kteří si nás objednali

Skvělá práce, byly tam nějaké zádrhely, ale všechno se vyřešilo. Dobře komunikují a CN jsou přehledné. Jsem velmi spokojený s kvalitou práce. Doporučil bych vás spíše, než stavbu na klíč.

Ing. Miroslav Lorens, RD Domaslavice, 2015

Velice oceňuji profesionální přístup na prodejně, kde mi prodejce velice dobře poradil jakou zvolit vhodnou podlahu pro mé účely. S montáží a i s celkovým přístupem této firmy jsem nadmíru spokojen.

Stanislav Drozd, Frýdek-Místek, 2016

Velký výběr podlah mě překvapil a z počátku jsem nevěděla jakou variantu vůbec zvolit. Díky prodejci, který mě nasměroval a dobře poradil, dnes můžu spokojeně podlahu užívat :-)

Táňa P., Frýdlant nad Ostravicí

Pěkné studio, velký výběr podlah a dveří, hlavně pak velký výběr dřevěných podlah mě opravdu nadchl. Nyní máme již 3 rokem položenou modřínovou podlahu a jsme moc spokojeni.

Slavíkovi, Ostravice

Hezká prodejna velký výběr zboží

Míša K