Naše realizace

Za 30 let naší existence jsme realizovali nespočet projektů. Dotvářeli jsme interiér mnoha bytů, moderních rodinných domů i rozlehlých historických vil. V komerčním sektoru jsme realizovali prostory kanceláří, obchodů, restaurací, kaváren, škol i velkých bytových domů. Těší nás, že naše podlahy, dveře i schodiště slouží dlouhá léta stovkám spokojených zákazníků, o čemž se občas sami rádi přesvědčíme. Zastavíme se na zákusek v kavárně Avion v Českém Těšíně, nakoupíme pár věcí v obchůdku Bez obalu ve Frýdlantě n.O. nebo protancujem boty v tanečním sále v Třinci. Každoročně pro nás bývá milou výzvou vytvářet zázemí pro rozmanité výstavy a netradiční prostory v Dolní oblasti Vítkovic.

Rádi bychom se s Vámi podělili o fotky několika realizací z poslední doby. 

Rezidence Žárovec na Čeladné

Čtyřpatrový bytový dům uprostřed obce poskytuje atraktivní ubytování pro mnoho lidí. Standardní výbavou zde byly kvalitní německé laminátové podlahy Parador a rámové dveře Porta doors.

Rodinný dům Frýdek-Místek 

Jedna z mnoha realizací obložení betonového monolitu za použití schodišťových dílců.

Obecní úřad Baška

Pro chodbu na obecním úřadě bylo vybráno PVC Gerflor s fabiony.

Kavárna Avion

V této rekonstruované historické kavárně byla použita masivní podlaha z dubových špalíčků. Součástí prací bylo i schodiště a terasa z WPC dílců.