Marmoleum

Marmoleum je podlahová krytina nové generace s velkým potenciálem jak v designu tak v praktické použitelnosti v bytových či veřejných prostorech. Kolekce marmolea jsou prezentovány v širokém spektru barev a variant, které se vzájemně doplňují a společně ladí. Přirozenost vzorů společně s vysokou odolností dotváří dokonalý dojem z prostoru.

Marmoleum® Home

Marmoleum to je pestrá nabídka barevných vzorů a toto označení se stalo hlavní značkou klíčové kolekce linolea společnosti Forbo Flooring. Kolekce Marmoleum nabízí moderní design a využitelnost v jakémkoliv prostředí, od jemně mramorovaných dekorů, až po moderní betonové, jednobarevné a poutavé pruhované vzory. Tato kolekce je v provedení rolí a také v provedení clik. Na výběr je více než 300 barev a 12 různých designových struktur.

 

Marmoleum® Modular

Nová kolekce Marmoleum® Modular od společnosti Forbo Flooring dává možnost zákazníkům pohrát si s moderním sortimentem nejrůznějších tvarů, barev a rozměrů. Tato kolekce je vystavěna z menších a větších obdélníků a čtverců, které spolu krásně ladí a jsou inspirací pro vytvoření úchvatných kombinací.

Nová kolekce Marmoleum® Modular je složena z 3 témat.

Shade

Tato kolekce je vytvořena z bílé, černé a řady teplých i studených tónů. Každý z těchto tónů je k dispozici ve 4 odstínech, což napomáhá k vytvoření nádherné a příjemné podlahy.

Colour

Tato kolekce přestavuje syté a bohaté tmavé sametové barvy (tmavé modré a purpurové tóny), ale samozřejmě také svěží a optimistické tóny, které se dokonale kombinují se skrytou barvou v tmavších tónech této části kolekce.

Marble

Vzory této kolekce jsou inspirovány krásou pravého přírodního kamene. Tyto teplé odstíny umožňují interiérům teplý a přirozený vzhled a náznak ukryté růžové nebo modré barvy přispívá k zhotovení příjemných vzorů, které jednoduše ladí s dalšími barvami a materiály uvnitř budovy.

 

Ukázky a vizualizace podlah