Koberce Vorwerk

Koberce Vorwerk, koberce pro vaše zdraví! Jsou výjimečné neboť byly jako jedny z mála shledány vhodnými pro alergiky, jelikož představují nízký zdroj alergenů, jako je prach, bakterie a další znečišťující látky. Pomocí náročných testů bylo zjištěno, že koberce Vorwerk jsou schopny redukovat škodlivý jemný toxický prach v místnostech.

Z tohoto důvodu jsou doporučovány jako velice vhodné pro alergiky a astmatiky -DAAB (German Allergy and Asthma Association) a samozřejmostí je i certifikát TÜV Nord.

V nabídce je široký výběr materiálů, barev a designů. Hledáte-li vhodný koberec do bytu, domu, kanceláře nebo studia, Vorwerk vám vždy nabídne řešení, které bude nelépe vyhovovat vašim přáním a požadavkům. V nabídce firmy Vorwerk najdete širokou škálu jak konzervativních barev a vzorů, tak moderních hravých designů.

Pomocí kolekce Fascination koberce Vorwerk apelují na Vaše smysly, tedy vidět dekory, vnímat struktury a pocit kvality. To vytváří komplexní fascinující účinek a jako výsledek se koberec stává cenným nástrojem pro vybavení interiéru.

Ukázky a vizualizace podlah