Linoleum a marmoleum

Přírodní linoleum se v dnešní době pyšní stále větší oblibě. Velký výběr barev mezi výrobky vytváří obrovské kreativní možnosti, jak si vytvořit velice individuální prostor a přitom se držet přírodních barev, při nejvyšší kvalitě.

Vysoká odolnost a příjemný povrch díky nejnovějším technologiím ekologické výroby, jen ztvrzuje vysokou praktičnost a použitelnost v různých prostorech. Originalitu svého jedinečného stylu bydlení si tak můžete vytvořit v celém domě od ložnice přes obývací a dětský pokoj až po kuchyni.

Přírodní linoleum (Marmoleum)

Tento materiál je vyráběn pouze z přírodních recyklovatelných materiálů, jde o stoprocentní směs přírodních materiálů, mezi které patří lněný olej, pryskyřice, juta, dřevitá moučka nebo vápenec. Tato přírodní směs je dobarvovaná přírodními pigmenty, které pak dotvářejí podlaze na přirozenosti nenucených vzorů.

Odolnost přírodního linolea je opravdu vysoká. Odolává zatížení i otisku nožiček nábytku. Díky rozmanitosti barevných vzorů je především mezi architekty velmi oblíbenou krytinou. Použití je vhodné pro domácnost, kancelářské prostory, školy a nemocnice. Životnost se pohybuje v řádu desítek let. Přírodní linoleum (marmoleum) nabízíme v rolích nebo dílcích od výrobce Forbo Flooring, nebo jako plovoucí podlahu od výrobe Tilo.

Výrobci přírodního linolea v našem sortimentu

Klíčová značka linolea společnosti Forbo Floring je marmoleum. Sortiment marmolea skýtá více než 300 barev a 12 různých designových struktur. Výhodou těchto materiálů je vemi designový vzhled a využitelnost snad v jakémkoliv prostředí.

Výrobce Tilo ve svém širokém spektru podlahových krytin skýtá i velkou nabídku linolea pod značkou Tiolino. Tato značka nabízí atraktivní a velmi individuální přírodní barvy a různé struktury pro vytvoření dokonalého dojmu.


Potřebujete poradit?

Od toho jsme tady. Navštivte naši prodejnu a showroom a prohlédněte si všechno na živo.

Baška 486 (v areálu cihelny),
Google Maps, GPS: 49.648325, 18.371298

Nebo nám pošlete dotaz ve formuláři níže.
Když nám necháte telefon, můžeme vám i zavolat.