Kdo jsme, jak pracujeme a co máme za sebou

O NÁS

Vítejte na stránkách společnosti Evans, která se od roku 1990 zabývá prodejem podlahových krytin a jejich odbornou montáží.

Naše společnost se zaměřuje na specializovaná zákaznická řešení staveb od litých potěrů až po vybavení interiérů včetně návrhu venkovních teras. Provádíme kompletní poradenské služby a technickou podporu.

K našim zákazníkům patří nejenom drobní stavebníci, ale také stavební firmy a velké společnosti, se kterými realizujeme sportovní či společenská zařízení, velké bytové domy ale také projekty ve zdravotnictví. Ukázky realizací najdete na našich webových stránkách.

Nabídku služeb jsme rozšířili o kvalitní interiérové i vstupní dveře předních evropských výrobců, montované schodiště a zábradlí.

V exteriéru to jsou převážně realizace venkovních dřevěných teras a prodeje zahradního nábytku. Otevřením velkoskladu ekologických paliv, dřevěných pelet Royal a dřevěných briket, jsem oslovili velkou část spotřebitelů zaobírající se tímto druhem topení.

V naší vzorkovně v Bašce, která má bezbariérový vstup a je plně klimatizována, naleznete vyvzorovány přední světové značky vysoké kvality a to: Parador, Tilo, Pergo, Gerflor v sortimentu podlahách a Porta, Dre, Sapeli v sortimentu dveří.

Odborně vzdělaný personál vás provede těmito expozicemi a věřte, že neodejdete s prázdnou.

Za celý kolektiv vám to přeje jednatel firmy.

 

Ing. Ivan Pasičnyk

 

Koho u nás potkáte

Ing. Ivan Pasičnyk
majitel
Mgr. Marek Pasičnyk
vedoucí prodejny
+420 558 649 046
+420 725 055 883
Ing. Tomáš Mec
technik
+420 734 753 774