Vstupní dveře

Proměňte své vchodové dveře v opravdovou bránu do oázy klidu a vašeho vlastního světa odpočinku. Díky našemu sortimentu si budete moci vybrat vstupní dveře, které dokonale doplní vzhled vašeho domova.

Z našeho sortimentu můžete vybírat z renomovaných českých i evropských značek. Dveře dle vašeho výběru vám dokonce rychle a spolehlivě namontujeme k vaší spokojenosti. V našem sortimentu najdete značky jako Sapeli, Agmar, či Carman - doors.

Vstupní dveře do bytu Sapeli

Vstupní neboli vchodové dveře do bytu musí splňovat celou řadu funkcí od požárního zajištění, přes zvukovou izolaci až po bezpečnost vašeho domova.

Vchodové dveře do bytu od výrobce Sapeli vám umožňuje vyplnit veškerá přání a požadavky se zárukou splnění všech norem a nároků kladených na vaši bezpečnost.

Vstupní dveře do bytu Carman - doors

Bytové vstupní dveře jsou určeny k zabezpečení bytů, kanceláří a dalších prostor, kde je vyžadována zvýšená ochrana.

Výrobce Carman - doors nabízí dveře s masivním rámem s výplní z plné dřevotřískové desky. Kompaktnost dveří doplněných o tříbodový zámek a bezpečnostní kování a usazení do vhodných zárubní ochrání Vás i majetek. Uvedené dveře jsou vyráběny také s požární odolností EI (EW) 30 DP3. Povrch dveří může být z obou stran v povrchové úpravě fólie, CPL laminát nebo s přírodní dýhou.

Vstupní dveře do domu Agmar

Společnost Agmar patří mezi významné producenty dřevěných dveří ve střední Evropě. Dřevěné dveře Agmar splňují základní funkce, zaručují vysokou kvalitu, bezpečnost a trvalou spokojenost.

Jedním z nejstarších materiálů sloužících člověku jako stavební a dekorační materiál je dřevo. Má velkou různorodost struktur a odstínů, což způsobuje, že každý výrobek je originálem. V nabídce naleznete dveře deskové nebo rámové ve dvou dřevinách – borovice a dub.

Vstupní dveře do domu Wiatrak

Výrobce Wiatrak vyrábí dřevěné vchodové dveře nejvyšší kvality izolované panelovou technologií sendvič.

Zkušenosti získané za posledních 25 let ke konstrukci dveří a zavedení nejmodernějších CNC strojích vedla k dosažení nejvyšší přesnosti a kvality výrobků. Ručíme za nejlepší výkon ve srovnání s produkty nabízené jinými společnostmi. Zvláště pak oceníte i cenovou dostupnost.

Ukázky a vizualizace vstupních dveří


Potřebujete poradit?

Od toho jsme tady. Navštivte naši prodejnu a showroom a prohlédněte si všechno na živo.

Baška 486 (v areálu cihelny),
Google Maps, GPS: 49.648325, 18.371298

Nebo nám pošlete dotaz ve formuláři níže.
Když nám necháte telefon, můžeme vám i zavolat.